O Firmie

Hurtownia elektryczna Arno jest obecna na rynku od 1994 roku. W ciągu blisko 20 lat działalności nawiązaliśmy rozległe kontakty handlowe z dostawcami artykułów elektrycznych. Umożliwia nam to oferowanie najnowocześniejszych produktów na rynku. Hurtownia dysponuje szerokim asortymentem artykułów elektrotechnicznych i oświetleniowych. Oferujemy korzystne warunki zakupów oraz możliwość negocjacji ceny.

Stawiamy na rozwój naszej kadry. Personel systematycznie uczestniczy w szkoleniach, by móc nadążać za rozwojem technologii oraz nowymi trendami. Dbamy o dobrą atmosferę w pracy. Organizujemy spotkania integracyjne, rozgrywki sportowe i inne atrakcje integrujące pracowników.

Naszą mocną stroną jest umiejętność budowania trwałych relacji z klientami. Przygotowujemy dla nich indywidualne, korzystne oferty handlowe. Czynnie wspieramy działania proekologiczne, mające na celu ochronę środowiska. Prowadzimy zbiórkę zużytych źródeł światła i baterii.

Obsługujemy inwestycje budowlane w regionie i na terenie całego kraju. Dostarczamy lampy, oprawy, kable i przewody elektryczne, cały osprzęt elektrotechniczny oraz oświetleniowy. Prowadzimy stałą współpracę z klientami indywidualnymi, instytucjonalnymi, firmami wykonawczymi, działami utrzymania ruchu w przemyśle, wykonawcami instalacji elektrycznych i projektantami instalacji elektrycznych. Naszym klientom zapewniamy fachowe doradztwo z zakresu technik świetlnych, elektrotechniki i oświetlenia. Zapewniamy obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną instalacji świetlnych, utylizację zużytych źródeł światła i baterii. Posiadamy własny transport, a w razie potrzeby korzystamy z usług firmy spedycyjnej.

Zapraszamy do współpracy!